2011-2018

2018 sportvrouw: Corien Jansen (obstacle run)
          sportman: Erik Maes (hardlopen)
          sportploeg: Alcides (voetbal)
2017 sportvrouw: Elma de Vries (schaatsen)
          sportman: Marc Houtzager (paardrijder)
          sportploeg: VV Staphorst (voetbal)
2016 sportvrouw: Manon Veenstra (wielrennen/BMX)
          sportman: Jens Dekker (wielrennen/veldrijden)
          sportploeg: VV Staphorst (voetbal)2011
          sportvrouw:  Petra Hasper-ten Kate                                          (atletiek/hardlopen)
2015 sportvrouw: Andrea Deelstra (atletiek/hardlopen)
          sportman: Gerben Jorritsma (schaatsen)
          sportploeg: DOS 46 (korfbal)
2014 sportvrouw: Elma de Vries (schaatsen)
          sportman: Daley Sinkgraven (voetbal)
          sportploeg: MSC (voetbal)
2013 sportvrouw: Elma de Vries (schaatsen)
          sportman: Dany de Boer ((motorsport)
          sportploeg: VV Ruinerwold
2012 sportvrouw: Elma de Vries (schaatsen)
          sportman: Marc Houtzager (paardrijden)
          sportploeg: SC Rouveen (voetbal)
2011 sportvrouw:  Petra Hasper-ten Kate                                          (atletiek/hardlopen)
          sportman: Herjan Brakke (motorsport)
          sportploeg: KIOs (korfbal)

2001-2010

2010 sportvrouw:  Elma de Vries (schaatsen)
          sportman: Marc Houtzager (paardrijden)
          sportploeg: Shirley Habets en Jörgen Hultermans (dansen)
2009 sportvrouw: Jolien Sinnema (beachvolleybal)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: Blue Devils (honkbal)
2008 sportvrouw: Korie Homan (tennis)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: MVV Alcides (voetbal)
2007 sportvrouw: Korie Homan (tennis)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
2006 sportvrouw: Andrea Deelstra (atletiek/hardlopen)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
2005 sportvrouw: Korie Homan (tennis)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
2004 sportvrouw: Simone Jongstra (atletiek/hardlopen)
          sportman: Albert Zoer (paardrijden)
          sportploeg: MLTC (tennis)
2003 sportvrouw: Gretha Smit (schaatsen)
          sportman: Arjan Smit (schaatsen)
         sportploeg: SVN’69 (voetbal)
2002 sportvrouw: Gretha Smit (schaatsen)
          sportman: Arjan Smit (schaatsen)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
2001 sportvrouw: Gretha Smit (schaatsen)
          sportman: Arjan Smit (schaatsen)
          sportploeg: VV Staphorst (voetbal)

1991-2000

2000 sporter van de eeuw: Evert van Benthem                                (tweevoudig winnaar elfstedentocht)
          sportvrouw: Gretha Smit (schaatsen)
          sportman: Arjan Smit (schaatsen)
          sportploeg: Red Giants (basketbal)
1999 sportvrouw: Janita Smit (schaatsen)
          sportman: Bert Konterman (voetbal)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
1998 sportvrouw: Angelique Hoorn (paardrijden)
          sportman: A. Jonkers
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
1997 sportvrouw: Janita Smit (schaatsen)
          sportman: Daniel Hulzebosch (korfbal)
          sportploeg: MSC (voetbal)
1996 sportvrouw: Janita Smit (schaatsen)
          sportman: A. de Groot (atletiek/hardlopen)
          sportploeg: VHK (voetbal)
1995 sportvrouw: Riëtte Fledderus (volleybal)
          sportman: Roger Hulzebosch (korfbal)
          sportploeg: Wiechers WoonOase/DOK (volleybal)
1994 sportvrouw: Debby de Boer (zwemmen)
          sportman: Piet Kleine (schaatsen)
          sportploeg: FC Meo (voetbal)
1993 sportvrouw: Riëtte Fledderus (volleybal)
          sportman: C.W. Chiang (zwemmen)
          sportploeg: Wiechers WoonOase/DOK )volleybal)
1992 sportvrouw: Janita Smit (schaatsen)
          sportman: C.W. Chiang (zwemmen)
          sportploeg: Blue Devils (honkbal)
1991 sportvrouw: Patricia Dallinga (tennis)
          sportman: H. Hofstee (motorcross)
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)

1986-1990

1990 sportvrouw: Jenny Zoer (paardrijden)
          sportman: Piet Kleine (schaatsen
          sportploeg: DOS’46 (korfbal)
1989 sportvrouw: Jenny Zoer (paardrijden)
          sportman: Herman Hofstee (motorcross)
          sportploeg: MSC (voetbal)
1988 sportvrouw: Jenny Zoer (paardrijden)
          sportman: Gerard Nijboer (atletiek/hardlopen)
          sportploeg: Computerij (basketbal)
1987 sportvrouw: Jenny Zoer (paardrijden)
          sportman: Herbert Dijkstra (schaatsen)
          sportploeg: RC Dwingeloo (rugby)
1986 sportvrouw: Corina Slagter (schaatsen)
          sportman: Evert van Benthem (schaatsen)
          sportploeg: Red Giants (basketbal)

Sluit Menu